Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 12:38:13

За порушення фінансової дисципліни фахівцями Держфінінспекції в Чернігівській області вжито заходів

10.12.2014   15:13Агенцiя

Протягом січня-листопада 2014 року за вчинені фінансові порушення притягнуто до адміністративної відповідальності 348 посадових осіб на загальну суму накладених адміністративних штрафів – 78,7 тис.грн.

Окрім того, 151 посадову особу притягнуто до  дисциплінарної та матеріальної  відповідальності.

Також із займаних посад звільнено 19 посадових осіб підприємств, установ та організацій, за результатами контрольних заходів фінансово-господарську діяльність яких перевіряли фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області.

З початку року у 126 випадках  до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізії виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51

Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи 10:28

День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада згідно з Указом Президента України № 872/2014 від 13 листопада 2014 року.

21 листопада: цей день в Україні і світі

21 листопада: цей день в Україні і світі 09:22

День 1367 Російська агресія - Day 1367 Russian aggression

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини