Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 07:26:19

Працівникам ДАІ нагадали про дії в надзвичайних ситуаціях

10.12.2014   12:44

На базі Чернігівського відомчого навчального центру пройшли практичні заняття з особовим складом Державтоінспекції області по відпрацюванню тактики дій в екстремальних ситуаціях.

Враховуючи те, що працівники Державтоінспекції Чернігівщини  виконують службові обов'язки на Cході, у зоні проведення антитерористичної операції, та за певних факторів серед частини правоохоронців відзначається втрата пильності, нехтування правилами професійної поведінки, безтурботність під час несення служби, таки чинники можуть призвести до отримання тілесних ушкоджень, а то й невиправданих наслідків серед «вартових доріг».

Фахівці навчального центру основну увагу зосередили на правильності вибору працівником ДАІ тактики реагування на конкретну ситуацію та дотримання ним оптимальної поведінки, яка усуватиме умови, що сприяють водію - порушнику здійснювати напад.

Правоохоронці детально відпрацювали ввідні завдання з припинення спротиву водія-порушника, дій в різних нетипових ситуаціях, що можуть виникнути в процесі спілкування з керманичами транспортних засобів. Також відповідними фахівцями була визначена психологічна готовність працівників Державтоінспекції регіону до виконання службових обов'язків, відпрацьовані прийоми самозахисту, взаємодопомоги при затриманні правопорушників, правил застосування спецзасобів  та зброї.

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року