Польський досвід - для Чернігівщини
10 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв зустрівся з групою польських експертів, які на запрошення Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів приїхали до Чернігова з лекціями про польський досвід реформування державного управління.
Повідомляє Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської облради.
У складі групи – колишній заступник міністра економіки та праці Республіки Польща Пьотр Кульпа, колишній генеральний директор канцелярії Прем'єр-міністра Польщі та (до 2014 року) член правління Національного банку Республіки Польща Якуб Скіба і конституційний юрист Урсула Кулісевич.
Сторони обговорили хід і перспективи реформ в Україні та можливості запозичення позитивного досвіду Польщі в їх проведенні на Чернігівщині.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.