Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 08 грудня по 08 годину 09 грудня 2014 року
Продовжується гасіння пожежі торфу між с. Горошківка та с. Стовпівка, Городнянського району.
Про це та інші надзвичайні події повідомляє УДСНС у Чернігівській області.
Гасіння проводиться протягом світлового дня, залучено 4 мотопомпи та 24 чоловіки особового складу. З початку гасіння ліквідовано загорання торфу на площі 82,5 га, залишилось 5,5 га. Загроза розповсюдження пожежі на населені пункти, лісові масиви та на опори ліній електропередач відсутня.
Інші повідомлення:
Об 11 год. 30 хв. внаслідок перепаду напруги в електричній мережі, вийшов з ладу глибинний насос водонапірної вежі в м. Батурин, Бахмацького району. Без водопостачання залишились 1038 абонентів та об'єкти соціальної сфери: ЗОШ І-ІІІ ступеня (223 учні), школа - інтернат (57 дітей), дитячий садок (44 дитини), лікарня (33 особи на стаціонарному лікуванні). Районною державною адміністрацією вирішується питання щодо відновлення водопостачання в повному обсязі та забезпечення об'єктів питною водою, шляхом її підвезення.
О 16 год. 47 хв. у м. Чернігові по вул. Котляревського внаслідок пошкодження медичного термометра, стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБЗ АРЧ АРЗ СП проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть у кількості 2 г.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.