Зимовий урожай електропристроїв…
За останні дні прикордонними нарядами спільно зі співробітниками митниці в міжнародних автомобільних пунктах пропуску через державний кордон у громадян вилучено цілу колекцію різного роду електричних засобів активної самооборони.
Так, 5 грудня в пункті пропуску «Сеньківка», при оформленні на виїзд з України по смузі руху «червоний коридор» вантажного автомобіля «ВОЛЬВО», яким керував 36-річний громадянин Білорусі, в салоні автомобіля, на поличці в передній панелі виявлено електрошокер «POLICE».
7 грудня в пункті пропуску «Нові Яриловичі», знову на виїзд з України по смузі руху «зелений коридор» в легковому автомобілі «ВАЗ-2110», яким керував 31-річний громадянин України, в сумці з особистими речами водія, виявлено електрошокер «TYPE LIGHT FLESHLIGHT».
Того ж дня, на в’їзд в Україну в пункті пропуску «Грем’яч» на смузі руху «червоний коридор», в автомобілі «ВАЗ», під керуванням 32-річного громадянина України, в дверцятах водія виявлено електрошокер “20000KV».
Всі пристрої вилучені, а їх власники, за порушення митних правил, притягнуті до адміністративної відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
Психосоціальна підтримка для кожного: на Чернігівщині запрацюють дві мультидисциплінарні мобільні бригади 13:51
У Чернігові та Городнянській громаді планують сформувати дві мультидисциплінарні мобільні бригади, у складі яких будуть соціальні працівники, психологи, кейс-менеджери, асистенти.
Поліція Чернігівщини викрила посадовця комунального господарства, зловживання службовим становищем якого спричинило збитки державі на майже 700 тисяч гривень 13:29
Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань завершили досудове розслідування та склали обвинувальний акт відносно заступника начальника відділу комунального господарства управління житлового-комунального господарства, зловживання службовим становищем якого під час будівництва централізованої каналізації на вулицях Чернігова призвело до завдання збитків державі на понад 700 тисяч гривень.
Туризм Чернігівщини: підсумки І півріччя 2026 року 12:51
Чернігівщина – прифронтова область, яка щодня потерпає від ворожих обстрілів. Російські атаки завдають шкоди не лише житловій та критичній інфраструктурі, а й туристичним об'єктам і пам'яткам культурної спадщини.
росіяни продовжують тероризувати мирне населення Чернігівщини: постраждала дитина 12:19
Ворог щодня атакує Чернігівську область безпілотниками. Вчора ввечері у м. Городня Чернігівського району росіяни поцілили БпЛА по приватному домогосподарству – 10-річна дівчинка отримала легку реакцію на стрес та садна, без госпіталізації.
У Прилуцькій гімназії № 2 будують протирадіаційне укриття 11:47
У Прилуцькій гімназії № 2 розпочали будівництво протирадіаційного укриття.