Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 09:49:34

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою

08.12.2014   16:24Агенцiя

Кордон за тиждень

Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.
З 1 по 7 грудня 2014 року на Чернігівщині, через державний кордон країни у встановленому порядку пропущено 63,4 тис. осіб та 14,2 тис. транспортних засобів.

За спробу порушення державного кордону України затримано 4 громадян.

До адміністративної відповідальності притягнуто 16 осіб, на яких накладено штрафів на суму 6745 гривень.

Через державний кордон не пропущено 203 особи, з яких 160 – потенційні незаконні мігранти. Серед не пропущених - 14 громадян Росії, 6 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інші не мали відповідного фінансового забезпечення свого перебування.

За вихідні дні через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 23,8 тис. осіб та 4,9 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 92 особи, з яких 74 – потенційні незаконні мігранти. До України не пропущено 3 громадян Російської Федерації, 2 з яких не змогли підтвердити мету своєї поїздки до України, а інший не мав фінансового забезпечення перебування в Україні.

Не зважаючи на погодні умови роботи з інженерно-технічного облаштування українсько-російської ділянки державного кордону, а саме вдосконалення системи загороджень, перешкод, пунктів обігріву та захисних споруд для персоналу тривають.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках

У Чернігові до лікарень передали продукти, які під час карантину не будуть спожиті в дитсадках 09:36

У Чернігові продукти харчування, які закупалися для дитсадків, але не використовуються у зв'язку з карантином, передають міським лікарням.

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів

Штрафи за підпали в екосистемах мають зрости в середньому у 20 разів 09:01

З початку року на Чернігівщині зафіксовано 743 пожежі в природних екологічних системах на більш ніж 2,3 тисячі гектарів. Головні причини їх виникнення — бездумне випалювання сухої рослинності та необережне поводження громадян з вогнем під час відпочинку й проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:50

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 9 квітня до 8:00 10 квітня 2020 року.