Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 12:51:06

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

08.12.2014   09:39Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 07 грудня по 08 годину 08 грудня 2014 року

Надзвичайні ситуації:

Продовжується гасіння пожежі торфу між с. Горошківка та с. Стовпівка, Городнянського району. Гасіння проводиться протягом світлового дня, залучено 1 одиницю техніки та 24 чоловіки особового складу. З початку гасіння ліквідовано загорання торфу на площі 79,5 га, залишилось 8,5 га. Загроза розповсюдження пожежі на населені пункти, лісові масиви та на опори ліній електропередач відсутня.

Пожежі: протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 інша. Загинула 1 людина.

1. Пожежа Чернігівський район, ПП "Гранпласт" О 10 год. 30 хв. на території міського полігону твердих побутових відходів сталася пожежа сміття на площі 100 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа в житловому секторі м. Новгород-Сіверський Об 11 год. 35 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено підлогу на площі 3 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 1 150 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло господарки.

3. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Стахановців О 15 год. 42 хв. в підвалі 5-ти поверхового житлового будинку сталася пожежа сміття. Вогнем знищено сміття на площі 5 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Коропський район, смт Понорниця О 03 год. 50 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 28 кв.м, пошкоджено стіни. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 3 000 грн. На гасіння пожежі підрозділи ДСНС не залучались.

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини