Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:15:02

Роботу державного підприємства "171 Чернігівський ремонтний завод" відновлено

03.12.2014   12:23

2 грудня голова обласної ради Микола Звєрєв разом із журналістами відвідав цехи «171 Чернігівського ремонтного заводу».

Підприємство після 12-річного простою (підприємство не отримувало замовлень на ремонт військової техніки) почало нарешті ремонтувати профільну військову техніку. Як розповів очільник обласної представницької влади, ще минулого літа завод стояв на межі банкрутства, було запущено механізм його ліквідації, заборгованість по заробітній платні сягала 200 тис грн.

- Цілком очевидно, що підприємство із понад 60-річною історією навмисно знищували, щоб заволодіти промисловими приміщеннями та землею в межах міста. Сьогодні цей вандалізм зупинено, прокуратура здійснює перевірку законності реалізації основних фондів підприємства попереднім керівництвом, - зазначив Миколи Звєрєв.

Екскурсію цехами відновленого ДП «171 Чернігівський ремонтний завод» провів його новопризначений директор Григорій Манойло. За словами керівника, за три останні місяці повністю погашено заборгованість з виплати заробітної плати працівникам заводу, проведено інвентаризацію матеріальних активів, досягнуто домовленості із замовниками про ремонт аеродромної техніки на 2015 рік.

На сьогодн підприємство виконує роботи по ремонту спеціальної техніки для потреб Міністерства оборони України в зоні АТО. З метою відновлення працездатності аеродрому «Півці» прийнято рішення про залучення заводу до ремонту та обслуговування спеціальної аеродромної техніки. Григорій Манойло наголосив, що завдяки тісній співпраці з обласною радою, вдалося зберегти залишки заводу та вдихнути в його нове життя. Для Чернігівщини це додаткові робочі місця, поповнення бюджету, виконання замовлень, які дозволять зміцнити обороноздатність нашої держави.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини