На Чернігівщині урочисто зустріли бійців батальйону територіальної оборони, сформованого у Києві
У селищі Десна, що на Чернігівщині, урочисто зустріли першу частину воїнів 12-го батальйону територіальної оборони “Київ-12”, які прибули із зони проведення АТО.
Поки що на відпочинок приїхало біля 200 бійців.
Впродовж півроку військовослужбовці даного підрозділу виконували бойові завдання на сході України.
Бійців урочисто зустріли сотні киян та деснянців, волонтери, представники громадських організацій та рідні.
Жителі Десни та близькі бійців скандували «Герої!», «Дякуємо за відвагу!», «Слава!», співали пісню «Як тебе не любити, Києве мій…» . Крім цього, в знак пошани до захисників України, дівчата у народному вбранні зустріли військових хлібом та сіллю.
Планується, що батальйон територіальної оборони "Київ-12" проведе марш Хрещатиком з нагоди свого повернення із зони проведення антитерористичної операції 6 грудня, у День Збройних Сил України.
- Хлопці повернулися із зони АТО. У суботу їх зустрічатиме місто, міська влада, кияни зможуть з ними поспілкуватися, - розповів мер міста Києва Віталій Кличко, який особисто приїхав зустріти воїнів до Десни.
Особовий склад батальйону успішно виконав поставлені завдання. Цей підрозділ відновлюватиме свою боєздатність, бійці матимуть можливість відпочити у відпустках та далі продовжать військову службу.
Олександр Штупун, РМЦ МО України м. Чернігів.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.



