Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:08:30

Визначено благодійників і меценатів 2014 року

02.12.2014   19:18

2 грудня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні організаційного комітету обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських, на якому було обговорено хід підготовки цьогорічного конкурсу послідовників знаменитих меценатів. Провів засідання в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман.

Уже всьоме на Чернігівщині визначатимуть кращих меценатів року. Починаючи з 2008 року з метою вирішення суспільних проблем, поширення знань та позитивного досвіду доброчинності, заохочення благодійництва її жителів і комерційних структур, обласною державною адміністрацією за сприяння обласної ради щорічно проводиться обласний конкурс «Благодійник року імені меценатів Тарновських».

За інформацією організаторів, за роки існування конкурсу, в області дедалі більше заможних людей намагаються бути корисним суспільству, в тому числі і в благодійництві.

Трагічні обставини, які переживає наша держава, вплинули і на проведення цьогорічного конкурсу. По-перше, зареєстровано рекордну кількість учасників — 70. Минулі роки претендентів було вдвічі менше. А найважливішою особливістю є те, що майже всі учасники надають допомогу Збройним Силам України, збирають кошти та медикаменти для воїнів, які зазнали поранень у зоні АТО, долучаються до вирішення соціально-побутових проблем переселенців та членів сімей загиблих військовослужбовців.

Розглянувши та обговоривши всі кандидатури претендентів на звання «Благодійник 2014 року», оргкомітет визначив переможців обласного конкурсу в семи номінаціях:

«Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;

«Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;

«Благодійник року — неприбуткова організація»;

«Благодійник року — приватна особа»;

«Благодійник року — благодійник-початківець»;

«Благодійник року — представник малого бізнесу»;

«Благодійник року — кращий волонтер».

Імена переможців обласного конкурсу «Благодійник року-2014 імені меценатів Тарновських» будуть оголошені під час урочистої церемонії нагородження, яка традиційно відбудеться напередодні Дня благодійництва - 12 грудня - в Чернігівському обласному художньому музеї ім. Г. Галагана.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.