Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:04:38

У Чернігові волонтери подарували військовим випробувачам водолазне спорядження

02.12.2014   13:42

Фахівці Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, який у зв’язку з тимчасовою окупацією АР Крим передислоковано з Феодосії до Чернігова, отримали обладнання, що дозволить на якісно новому рівні проводити наукову і практичну діяльність під водою.

Групою людей, які небайдужі до проблем сьогодення та до стану справ у Збройних Силах України, Центру безповоротно було надано два комплекти легководолазного спорядження відкритої схеми дихання військового призначення виробництва ФРН та Швеції.

Діяльність Центру пов'язана, серед іншого, з виконанням науково-дослідних, випробувальних і експериментальних робіт під водою та з проведенням водолазної підготовки особового складу випробувачів Центру й інструкторського складу підрозділів Сил спеціального призначення, Високомобільних десантних військ та фахівців пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби авіації Збройних Сил України.

- Означені засоби забезпечення підводної діяльності є типом озброєння та військової техніки, що потрібні Центру для виконання завдань за призначенням, - розповідає заступник начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України з наукової роботи полковник Володимир Дмітрієв, - І ми щиро вдячні найкращим представникам громади, об’єднаних Сергієм Притулою, за допомогу у вирішенні питань забезпечення такими необхідними для нас засобами.

Відновлення складу засобів забезпечення підводної діяльності є прикладом вирішення проблеми, яка стала актуальною через терористичні атаки в зоні проведення АТО на об'єкти інфраструктури, зокрема й ті, що знаходяться на воді. Ліквідація браку засобів для підводної діяльності військового призначення повинна вирішити проблему реагування на факти підриву мостів, затоплення боєприпасів та вибухівки у водоймах і кар'єрах, тощо.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини