Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 03:13:54

Як борзнянські журналісти чупакабру шукали

27.11.2014   09:59Агенцiя

У районі знову заговорили про чупакабру. Це страховисько, кажуть жителі Великої Загорівки, накоїло лиха у кількох місцевих господарствах.

Наші колеги з газети і радіомоволення поїхали на місце, аби розібратися, чи такий уже страшний звір шастав минулого тижня по Великій Загорівці, чи хтось зарано почав панікувати.

Чим завершилися пошуки страховиська, а також коментар спеціалістів читайте у суботньому номері “Вістей Борзнянщини”.

А ось це фото очевидці зробили у Великій Загорівці ще в жовтні. Чи це не та сама чупакабра?

 

http://www.visbor.org.ua/yak-borznyanski-zhurnalisty-chupakabru-shukaly/

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини