Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 14:31:36

День відкритих дверей в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31

26.11.2014   12:19Агенцiя

День відкритих дверей в Новгород-Сіверській установі виконання покарань № 31, установі, де утримуються засуджені до довічного позбавлення волі

В Новгород-Сіверській УВП № 31 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області провели день відкритих дверей для ознайомлення громадськості з роботою установи.

В заході взяли участь представники спостережної комісії: начальник юридичного відділу Новгород-Сіверської райдержадміністрації, начальник Новгород-Сіверського районного управління юстиції, Голова спілки чорнобильців Новгород-Сіверського району, отаман Новгород-Сіверського козацтва «Січ» та представники релігійних організацій. 

Перший заступник начальника Новгород-Сіверської установи виконання покарань № 31 Валерій Ворушило коротко поінформував гостей про умови, створені для відбування покарання, проведені роботи по їх покращенню, розповів про харчування та побут засуджених.
Гості відвідали відділення господарчої обслуги, камери сектору максимального рівня безпеки, в яких відбувають покарання засуджені до довічного позбавлення волі.

Під час візиту були розглянуті питання про стан роботи із заявами та зверненнями громадян та осіб, які утримуються в установі та стан медичного забезпечення засуджених.

Також представники громадськості перевірили дотримання статті 107 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо надання засудженим можливості користування мережею Інтернет та надання телефонних розмов, у тому числі мобільного зв’язку. 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини