Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 13:12:57

З початку року податківці Чернігівщини надали 75 тисяч адміністративних послуг

26.11.2014   08:11

У Чернігівській області платників обслуговують 17 центрів, створених при податкових інспекціях. Вони надають комплекс інформаційних, адміністративних та консультаційних послуг. Із загальної кількості наданих послуг, 63,5 тис. - Центрами обслуговування платників.

Як повідомила начальник відділу реєстрації платників та електронних сервісів Тетяна Говоруха, найзатребуванішою була послуга щодо видачі картки платника податків. Нею скористалися понад 37 тисяч чоловік. Так би мовити на другому місці, послуга з реєстрації розрахункових книжок – 7,5 тис.

Крім цього платникам надавалися такі послуги: реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 4,7 тис., видача довідки про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів платникам, які припиняють підприємницьку діяльність, – 4 тис., видача ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями – 3,2 тис., реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 2,8 тис., видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби, – 1,6 тис., реєстрація книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність – майже 1,5 тис.

Останні новини Чернігівщини

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян

Олександр Кодола провів особистий прийом громадян 12:07

2 березня міський голова Ніжина Олександр Кодола провів особистий прийом громадян.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини