Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 03:29:18

Щодо захворюваності на ГРВІ

24.11.2014   10:50Агенцiя

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.

На 47 тижні 2014 року в області захворіло 4977 осіб, з них 3156 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 37,1%.

Випадки грипу не реєструвалися.

По м. Чернігову захворіло 1930 осіб, з них діти - 1176, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 45,7 %.

З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 31 особа , в т.ч. 22 дитини.
Фахівцями держсанепідслужби проводиться комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед населення області.

Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини