Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 18:55:35

На вулиці Серьожнікова обмежать рух транспорту

24.11.2014   08:22

Це та інші питання з облаштування дорожньої інфраструктури міста та підвищення безпеки дорожнього руху на його вулицях розглядала постійно діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху.

Із винесених на розгляд десяти питань, здебільшого ініційованих мешканцями міста, переважна більшість була вирішена позитивно. Серед них — облаштування пішохідних переходів на розі
вул. Кільцевої і просп. Миру та автобусних зупинок «на вимогу», щодо обмеження руху транспорту на вул. Серьожнікова та встановлення дорожнього знака «Пішохідна зона», установки пристроїв для примусового зниження швидкості руху автотранспорту на вул. Новій у в районі дитячого майданчика поблизу пішохідного мосту через р. Десна, ремонту пішохідних доріжок внутрішньодворових територій, зокрема, на просп. Перемоги, 195 тощо.

Також комісія задовольнила звернення генерального директора НАІЗ «Чернігів Стародавній» Андрія Острянка щодо необхідності заміни дорожнього знака «В’їзд заборонено», установленого на в’їзді до паркової території заповідника, на дорожні знаки «Пішохідна зона» та «Кінець пішохідної зони» з метою унеможливлення проїзду транспорту парковою зоною біля музею ім. В.В. Тарновського. Адже, як зазначив представник заповідника Олександр Носенко, рух автотранспорту несумісний із призначенням цієї території, що є не лише заповідником та зоною відпочинку, а й некрополем.

Щодо листа управління ЖКГ міської ради стосовно забезпечення благоустрою на зупинках міського громадського транспорту (навіси та лавочки для очікування), було вирішено перенести його розгляд, попередньо погодивши питання з КП «Паркування та ринок» та іншими відповідними підрозділами. «Усі питання стосовно дотримання прав та законних інтересів громадян міста уважно розглянуті та мають бути вирішені в ме-жах діючого законодавства», — зазначив Микола Миргородський, коментуючи роботу комісії.

 

http://vid.cn.ua/content/view/11358/65/

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.