Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 11:03:31

Призначено заступників прокурора Чернігівської області

22.11.2014   10:47

Наказами Генерального прокурора України від 20 листопада 2014 року призначено першого заступника та двох заступників прокурора Чернігівської області. Сьогодні їх представлено колективу прокуратури області.

Першим заступником прокурора Чернігівської області призначений старший радник юстиції В’ячеслав Кривов’яз.

В’ячеслав Павлович Кривов’яз в органах прокуратури працює 20 років. Починав з посади стажиста прокуратури м. Чернігова, працював помічником і старшим помічником прокурора, прокурором відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні ОРД, дізнання та досудового слідства прокуратури області, заступником Чернігівського міжрайонного природоохоронного прокурора, слідчим прокуратури Городнянського району, прокурором Талалаївського, Ічнянського та  Борзнянського районів області. З квітня 2014 року був заступником прокурора Чернігівської області.
Родом з м. Бобровиця Чернігівської області (1974 р. н.). Одружений, має сина.


Заступником прокурора Чернігівської області призначений старший радник юстиції Вадим Бедрига.

Вадим Васильович Бедрига  в органах прокуратури працює майже 30 років. Обіймав посади слідчого прокуратури Городнянського району, слідчого в особливо важливих справах прокуратури Чернігівської області, прокурора відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ про посадові злочини управління нагляду при проведенні слідства органами прокуратури Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України, Прилуцького міжрайонного прокурора, прокурора м. Чернігова, начальника відділу приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Чернігівської області.
Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».
Родом з Прилуцького району Чернігівської області (1958 р. н.). Одружений, має двох дорослих дітей.


Заступником прокурора Чернігівської області призначений старший радник юстиції Сергій Івашко.
 
Сергій Володимирович Івашко працює в органах прокуратури 16 років. Починав з посади слідчого Ніжинської міжрайонної прокуратури, потім був старшим слідчим, заступником Ніжинського міжрайонного прокурора, старшим прокурором відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування органами внутрішніх справ та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Чернігівської області. З квітня цього року працював на посади Прилуцького міжрайонного прокурора.
Уродженець Ніжинського району Чернігівської області (1975 р. н.). Одружений, має доньку і сина.

Останні новини Чернігівщини

На території Чернігівської області 12 підприємств-водокористувачів

На території Чернігівської області 12 підприємств-водокористувачів 10:49

Днями соцмережею поширилась інформація про забір води з річки Убідь поза межами с. Прогони Сосницького району за допомогою водозабірної споруди з порушенням вимог водного законодавства.

Звичку курити має 15% населення області

Звичку курити має 15% населення області 10:24

Куріння є однією з найбільш поширених і масових у світовому масштабі звичок, яка наносить шкоду як здоров’ю окремої людини, так і суспільству в цілому.