Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 11:06:21

Бійці 41-го окремого мотопіхотного батальйону на залізничній станції Чернігова. ФОТО

22.11.2014   10:42Агенцiя

Ось уже два дні бійці 41-го окремого мотопіхотного батальйону на залізничній станції Чернігова без продуктів харчування,гарячої страви, в холодних пасажирських вагонах чекають відправки в зону АТО.

На даний момент техніка яка прибуває на погрузну розкомплектована. Не має комплектів ключів для ремонту, резина на автомобілях не придатна для експлуатації. Військове командування відмахується від проблем бійців батальйону.

За словами командира вогневої підготовки Вячеслава Ліхоніна, якби не чернігівські волонтери, то ми б уже рубали лісові насадження. Після зустрічі і відвертої розмови з бійцями постає таке враження, що цей батальйон з його проблемами військовому командуванню стоїть як кістка у горлі. Аби тільки випхнути, так сказати, а там бійці самі розберуться.

Та ні ж бо, мабуть вони ще тут у Чернігові поставлять крапку – хто куди поїде. А чекати вже недовго. Тільки ж з чим їхати. Як сказали бійці «пів року назад їхав велосипедний батальйон, а тепер виходить знову». Виникає питання, а де ж ті мільйони які держава виділяє для армії.

Чому бійці 41-го батальйону поневіряються, чому вони голодні, чому немає комплектації техніки, патронів, сухпайків. А що важко пригнати польову кухню та накормити бійців гарячою їжею. А командування від бійців тікає і не дає відповіді на їх запитання.


Фоторепортаж Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини