Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 13:22:45

"Фрезеніус" вкотре забезпечить гемодіаліз хворим чернігівцям

22.11.2014   08:51Агенцiя

Чернігівська міська лікарня № 2 та Товариство з обмеженою відповідальністю «Фрезеніус Медикал Кер Україна» уклали договір про надання послуги у сфері спеціалізованої лікарської практики (медичне лікування амбулаторне методом діалізу) на 9 567 процедур. Відповідна інформація розміщена у «Вісники державних закупівель» від 18 листопада 2014 року.

«Фрезеніус» єдиний заклад, який взяв участь у конкурсі. Але комітет з конкурсних торгів міської лікарні №2 прийняв дане рішення, згідно пункту 2 частини 2 ст.39 ЗУ «Про здійснення державних закупівель», через відсутність конкуренції на ринку надання даних послуг. Крім того, як зазначається у звіті про результати проведення переговорної процедури закупівлі комітету з конкурсних торгів, даний договір укладено з метою розв’язання нагальних потреб із забезпеченням лікування хворих методом гемодіалізу для пацієнтів за відповідними медичними показаннями, врегулювання проблемних питань з іноземними інвесторами, які реалізують проекти зі створення діалізних центрів в Чернігівській області та через відсутність аналогів на сьогодні апаратів для гемодіалізу, які представлені в діалізному центрі «Фрезеніус».

Загальна сума послуг, зазначена у договорі складає 14206995 грн. (без ПДВ).

Нагадаємо, що між міськрадою та «Фрезеніусом» було підписано договір, про те що міський бюджет буде покривати витрати на процедури гемодіалізу, однак у фірми, в минулому році, виникли проблеми з несвоєчасним перерахуванням коштів. Цього року питання фінансування гемодіалізу для хворих з нирковою недостатністю, що отримують лікування в умовах недержавного гемодіалізного центру вже обговорювалось на робочій групі в облдержадміністрації. Члени робочої групи дійшли висновку, що необхідно передбачити цільові витрати із державного бюджету, оскільки знайти їх у обласному бюджеті нема можливості. Чи цього разу пацієнти зможуть не хвилюватися з приводу державного фінансування життєво необхідної процедури?

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.