Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 22:01:04

Бійців 41-го батальйону забезпечили гарячим харчуванням

21.11.2014   16:24

20 листопада, під час 22 позачергової сесії обласної ради один з депутатів повідомив про те, що бійці 41-о окремого мотопіхотного батальйону, які чекають відправки в зону АТО на залізничній станції «Чернігів-Північний», не мають гарячого харчування та сплять у холодних вагонах.

У свою чергу керівництво області зобов’язалось вирішити це проблемне питання та надати необхідну допомогу. Так сьогодні, 21 листопада,  за сприяння Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, Єдиного волонтерського центру м. Чернігова було доставлено гаряче харчування для 150-ти бійців бальйону.

Окрім цього, волонтери привезли для батальйону дрова для обігріву вагонів та запас продуктів харчування.

 Начальник регіонального медіа-центру МО України Вадим Мисник висловив подяку волонтерам за допому з харчами та паливом для обігріву.

– Робота триває і в найближчий час підрозділ буде готовий до відправки в зону АТО. Зараз частина підрозділу вже знаходиться там і обладнує базовий табір, – зазначив Вадим Мисник.

Наразі відбувається завантаження на платформи штатної військової техніки, комплекту інструментів, тосолу, дров та продуктів харчування.

ДО теми: Поневіряння бійців 41-го окремого мотопіхотного батальйону у Чернігові. ВІДЕО

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини