Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:10:12

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

21.11.2014   10:05

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 20 листопада по 08 годину 21 листопада 2014 року

Пожежі: протягом доби зареєстровано 5 пожеж, з яких 2 в житловому секторі, 2 сухої трави та 1 сміття.

1. Пожежа сміття м. Чернігів, вул. Висока О 10 год. 24 хв. сталася пожежа сміття на відкритій території на площі 12 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа сухої трави Менський район, біля с. Жовтневе О 16 год. 50 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 30 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа в житловому секторі Бахмацький район, с. Веселе О 21 год. 05 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

4. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Привітне О 21 год. 35 хв. в сталася пожежа грубих кормів. Вогнем знищено 2 т сіна. Причина встановлюється. Збиток - 3 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.

5. Пожежа сухої трави Ріпкинський район, біля с. Даничі О 05 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 5 тис. кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини