Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 жовтня, 07:27:22

В Головному управлінні ДФС в області призначені ще два керівники

19.11.2014   10:51

Триває реформування Міністерства доходів і зборів у Державну фіскальну службу. А відтак відбуваються і нові кадрові призначення. Колективу Головного управління ДФС у Чернігівській області нових керівників представив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко.

Першим заступником начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області призначений Вадим Васильович Нечай. Він киянин. Закінчив Національну академію внутрішніх справ. Обіймав керівні посади в оперативних та слідчих підрозділах.
До призначення на Чернігівщині був заступником начальника управління організації викриття економічних злочинів Головного оперативного управління ДФС України.

Керував роботою щодо викриття транзитно-конвертаційних груп, розкрадання бюджетних коштів та їх легалізації. Тобто, працював на важливих та стратегічних напрямках роботи.

Начальником оперативного управління Головного управління ДФС у Чернігівській області призначений Павло Федорович Бойправ. Він народився у Чернігові. У податковій міліції області пройшов шлях від оперативника до керівника. Обіймав керівні посади у податковій міліції м.Чернігова та області.

Останнім часом працював у відділі оперативного супроводження адміністрування ПДВ Головного оперативного управління ДФС України.

Володимир Хоменко характеризував нових керівників, як досвідчених професіоналів. Разом з тим наголосив на необхідності підвищити ефективність роботи довірених підрозділів. Зокрема, говорив про координацію роботи. І не лише з підрозділами Головного управління, але й з іншими правоохоронними структурами.

- Вкрай важливо забезпечувати об’єктивне розслідування, щоб воно було ефективне і матеріали направлялися на розгляд до суду, - наголосив перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко. – По-перше, необхідно забезпечити принцип невідворотності покарання, тобто нести відповідальність за те, що скоїв. А по-друге, потрібно повернути гроші бюджету. Отже, оперативна діяльність і слідство – це засіб забезпечення цих двох завдань.

Володимир Хоменко також згадав про створення Служби фінансових розслідувань. Перед виборами відповідний законопроект пройшов через Кабінет Міністрів і винесений на розгляд Верховної Ради. Вже схвалений деякими комітетами. До новосформованої Ради буде поданий, як першочерговий документ. Тож наступного року така служба має вже працювати.

Останні новини Чернігівщини

Сприяв ворогу у здійсненні збройної агресії проти України 22:18

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури 30.09.2022 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Буянки Чернігівського району за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану та незаконного зберігання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України).

Трофейна російська техніка тепер захищатиме чернігівську землю 22:13

Вісімнадцять одиниць ворожої техніки стали трофеями військовослужбовців оперативного командування «Північ» під час активної фази оборони обласного центру.

Нарубали лісу на 3 мільйони 22:01

Завдали державі збитків на понад 3 мільйони гривень: поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо незаконної порубки лісу організованою злочинною групою

Чернігівські атлети вибороли дві бронзові медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики 21:46

Чернігівські атлети вибороли дві бронзові медалі на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп, що проходив у Львові з 24 по 26 вересня 2022 року

У Ніжинській громаді стартує проєкт з розвитку мобільності 21:41

Ніжинська громада зустрічала гостей - експертів з питань планування, проєктування та організації велосипедної інфраструктури від Bike City consulting.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини