Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:24:17

Працівники сільського господарства відзначили своє професійне свято

14.11.2014   08:39

13 листопада голова обласної ради Микола Звєрєв разом із в.о. обов’язки голови обласної державної адміністрації Сергієм Журманом привітали працівників сільського господарства з їх професійним святом.

В урочистостях також взяли участь представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників АПК, керівники районів та господарств області, депутати обласної та місцевих рад, журналісти.

У своєму вітальному слові Микола Звєрєв зазначив, що це свято дійсно всенародне, бо ж український селянин був і лишається надійною опорою держави. А віднедавна – і надійним помічником для нашої армії, яка боронить Україну від терористів та зовнішнього агресора.

– Ми завжди будемо у боргу перед українським селом. Чернігівщина – хліборобський край, багатий на трудівників, які вирощують хліб. І за це вам велика подяка, – наголосив керівник обласної представницької влади.

За словами Миколи Звєрєва, невтомні трудівники полів і ферм завжди були і залишаються взірцем працелюбства, хліборобської мудрості і терпіння, чесно і гідно несуть на своїх плечах основний тягар економічних труднощів.
Від імені обласної ради Микола Звєрєв висловив щиру вдячність усім, хто забезпечує державу і народ хлібом і до хліба. У переддень професійного свята він побажав присутнім міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди і благополуччя, щедрих ужинків на хліборобській ниві.

Зі словами привітання та вдячності до працівників сільського господарства звернувся в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман. Він вручив кращим сільським трудівникам державні нагороди та почесні відзнаки обласної державної адміністрації.

На завершення урочистої церемонії Микола Звєрєв разом із Сергієм Журманом нагородили кращі господарства області пам’ятними Дипломами. Ними стали в номінаціях:
– за перемогу в номінації “Лідер розвитку аграрного виробництва Чернігівщини” нагороджений Бахмацький район;
– “Золота нива Чернігівщини” – Бобровицький район;
– “Картопляний край Чернігівщини” – Чернігівський район;
– “Молочні ріки Чернігівщини” – Ічнянський район;
– “М’ясний край Чернігівщини” – Прилуцький район;
– “Стиль життя – ОРГАНІК” – Городнянський район;
– “На зустріч інвестору” – Козелецький район;
– “Фермер – запорука розвитку села” – Менський район;
– “Село – колиска нації” – Куликівський район;
– “Інновації та новітні технології – в агропромислове виробництво” – інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України;
– “Від лану – до столу” – товариство з обмеженою відповідальністю “Прилуцький хлібодар” Прилуцького району;
– “Дбайливий господар Поліської землі” за раціональне використання землі та відродження галузі тваринництва – фермерське господарство “Білі Роси” Коропського району;
– “Відповідальний орендар землі” за високий розмір орендної плати за землю – товариство з обмеженою відповідальністю “Сільськогосподарське підприємство “Агродім” Бахмацького району;
– в номінації “Гідна оцінка праці хлібороба” – сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “Прогрес” Бахмацького району.


Кращі представники галузі отримали державні нагороди, відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради.

Крім того низку районів нагороджено пам’ятними дипломами. Зокрема, Диплом за перемогу в номінації “Лідер розвитку аграрного виробництва Чернігівщини” отримав Бахмацький район. Переможцем у номінації “Золота нива Чернігівщини” став Бобровицький район як кращий район з виробництва зернових культур.

Дипломом за перемогу в номінації “Картопляний край Чернігівщини” нагороджено Чернігівський район. Перемогу в номінації “Молочні ріки Чернігівщини” здобув Ічнянський район, а кращим М’ясним краєм Чернігівщини” став Прилуцький район.

Лідером у номінації “Стиль життя – органік” визнано Городнянський район як кращий район з виробництва органічної продукції.

Активно працював над покращенням інвестиційного клімату Козелецький район – переможець номінації “На зустріч інвестору”.

Менський район визнано найкращим у номінації “Фермер – запорука розвитку села”, а Куликівський став найкращим по залученню агробізнесу до розвитку сільських територій.

Дипломом за перемогу в номінації “Інновації та новітні технології – в агропромислове виробництво” нагороджено інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України.

Сьогодні, коли для нашої країни настали жорстокі часи, всі, як один згуртувалися навколо спільної біди, довели, що ми не є патріотами поодинці. Особливої шани заслуговують ті, хто за покликом серця допомагає нашим славетним воїнам та людям, чиї мрії, надії, сподівання безжально зруйнувала війна, позбавивши їх рідних домівок.

Дипломом в номінації: “Україна – понад усе” нагороджено всі райони Чернігівщини за допомогу військовослужбовцям у зоні АТО та вирішення соціальних потреб мешканців східних регіонів України.

Як наголосив Сергій Журман, ці дипломи будуть вручені представниками обласної влади на урочистостях, які відбудуться в районах області.


– У ці важкі для країни часи селяни, тяжко працюючи, досягаючи рекордних показників, знаходять сили, час і кошти, щоб допомогти нашим воїнам і мирним жителям сходу України. Земний уклін всім сільським трударям Чернігівщини за їх людяність, доброту та щедрість. Саме в таких справах відкривається чуйна і ніжна душа нашого мирного, працелюбного народу, – наголосив Сергій Журман.


Нагороджено

Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня:
БЕСПАЛОВУ Олену Михайлівну – оператора машинного доїння товариства „Рожнівка-Агро”, Ічнянський район

Медаллю „За працю і звитягу”:
ДУБОВИКА Миколу Григоровича – механізатора товариства „Нива 2008”, Носівський район

За багаторічну самовіддану працю, вагомі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі Чернігівщини та з нагоди Дня працівників сільського господарства Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено

Авраменка
Володимира Петровича
– директора департаменту рослинництва товариства з обмеженою відповідальністю “СП “АГРОДІМ”, Бахмацький район;
Гринько
Ольгу Володимирівну
– головного спеціаліста відділу кадрової роботи та контролю управління кадрової роботи, комп’ютерного та господарського забезпечення Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації;
Дем’яненко
Наталію Олександрівну
– телятницю приватного акціонерного товариства “Кремінь”, Ічнянський район;
Солохненка
Володимира Михайловича
– тракториста – машиніста
товариства з обмеженою відповідальністю “Мена-Авангард”, Менський район.


Подяку виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації оголошено:

Адамову Анатолію Григоровичу
– водію селянського (фермерського) господарства “Пролісок”,
Ріпкинський район;

Асоску Миколі Васильовичу
– механізатору товариства з обмеженою відповідальністю “Переможець”,
Новгород-Сіверський район;

Бакуну Сергію Вікторовичу
– трактористу товариства з обмеженою відповідальністю “Прилуки-Гарантбуд”, Прилуцький район;

Булаві Володимиру Вікторовичу
– трактористу-машиністу сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Дружба-Нова”, Варвинський район;

Ведю Юрію Васильовичу
– трактористу приватно-орендного підприємства імені Войкова,
Чернігівський район;

Ковгану Віталію Григоровичу
– трактористу товариства з обмеженою відповідальністю “Обрій”,
Срібнянський район;

Красножону Анатолію Вікторовичу
– головному агроному товариства з обмеженою відповідальністю агрофірма “Обрій” ЛТД, Талалаївський район;

Кривошею Івану Васильовичу
– механізатору товариства з обмеженою відповідальністю “Агронадія”,
Носівський район;

Лазарю Олександру Вікторовичу
– директору приватного підприємства
“Вимал-Агро”, Куликівський район;

Ламазяну Стьопі Бахшоєвичу
– директору товариства з
обмеженою відповідальністю
“Агроінвест – Натуральні продукти”, Борзнянський район;

Лихачу Володимиру Петровичу
– трактористу-машиністу товариства з обмеженою відповідальністю “Біотех ЛТД”, Сосницький район;

Потапенку Олексію Григоровичу
– головному агроному сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Віра”, Городнянський район;

Прибильській Олені Василівні
– головному зоотехніку товариства з обмеженою відповідальністю
“Нове життя”, Семенівський район;

Процан Тетяні Іванівні
– оператору машинного доїння колективного сільськогосподарського підприємства “Агрофірма “Лосинівська”, Ніжинський район;

Ремез Світлані Гаврилівні
– агроному Чернігівського підрозділу товариства з обмеженою відповідальністю “Племінний завод “Агро-Регіон”, Козелецький район;

Сальнюку Миколі Михайловичу
– заступнику начальника управління агропромислового розвитку Коропської районної державної адміністрації;

Скоробагатьку Сергію Миколайовичу
– директору приватного сільськогосподарського підприємства “Сновський”, Щорський район;

Сотнику Володимиру Леонтійовичу
– трактористу приватного сільськогосподарського підприємства “Колос”, Корюківський район;

Чучую Леоніду Миколайовичу
– заступнику начальника управління врегулювання відносин власності, юридичного та організаційного забезпечення – начальнику відділу організаційної роботи Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації;

Шутому Івану Володимировичу
– керівнику фермерського господарства “Промінь”, Бобровицький район;

Щербатому Олександру Анатолійовичу
– начальнику відділу землеробства, інженерно-технічного забезпечення, безпеки праці управління розвитку агропромислового виробництва Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.


Почесною грамотою обласної ради нагороджені

Бондар Михайло Миколайович
генеральний директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Інтер” Ічнянського району

Грибанова Алла Олексіївна
доярка приватно-орендного сільськогосподарського підприємства “Хлібороб” Ічнянського району

Деркач Андрій Михайлович
водій приватного сільськогосподарського підприємства “Прогрес” Щорського району

Жадан Олег Михайлович
механізатор приватного підприємства “Агрофірма ім. Ватутіна” Козелецького району

Іванченко Ольга Сергіївна
доярка товариства з обмеженою відповідальністю “Україна” Ріпкинського району

Кащенко Анатолій Володимирович
тракторист-машиніст сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Цукровик” Варвинського району

Копил Микола Анатолійович
директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Крупичпільське” Ічнянського району

Кошовий Віталій Михайлович
керуючий відділенням № 4 товариства з обмеженою відповідальністю агрофірми “Маяк” Носівського району

Лебідь Петро Степанович
тракторист–комбайнер фермерського господарства “Білі Роси” Коропського району

Лобовик Оксана Володимирівна
доярка товариства з обмеженою відповідальністю “Батуринське” Бахмацького району

Медведєв Дмитро Васильович
тракторист-машиніст товариства з обмеженою відповідальністю “Нива” Семенівського району

Опанасенко Валерій Павлович
тракторист-машиніст фермерського господарства “Липоворізьке” Ніжинського району

Петренко Олена Миколаївна
бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю “Деметра” Борзнянського району

Помаз Сергій Васильович
тракторист приватного сільськогосподарського підприємства “Рекорд” Коропського району

Тимошенко Олександр Миколайович
головний агроном сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Цукровик” Прилуцького району

Томаш Тетяна Григорівна
оператор машинного доїння сільськогосподарського виробничого кооперативу “Полісся” Чернігівського району

Фесюн Ганна Михайлівна
доярка сільськогосподарського кооперативу “Куковицький” Менського району

Хоменка Юрій Дмитрович
ветеринарний лікар сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Батьківщина” Срібнянського району

Чехман Олена Михайлівна
доярка сільськогосподарського виробничого кооперативу “Зоря” Городнянського району

Чорний Іван Іванович
механізатор фермерського господарства
“Мрія К” Куликівського району

Шандор Валентина Миколаївна
свинарка товариства з обмеженою відповідальністю “Земля і Воля” Бобровицького району


Дипломами в номінації “УКРАЇНА – понад усе” за допомогу військовослужбовцям у зоні АТО та вирішення соціальних потреб мешканців східних регіонів України також були нагороджені всі райони Чернігівщини.

Святковий настрій присутнім створила капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини