Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 20:33:07

Куликівські правоохоронці знешкодили дебошира і хулігана, який тероризував ціле село

13.11.2014   13:52

Співробітники Куликівського райвідділу УМВС викрили зловмисника, який протягом десяти днів двічі пограбував свою колишню співмешканку, а ще систематично крав у своїх односельчан велосипеди. На вихідних до Куликівського райвідділу внутрішніх справ надійшла оперативна інформація про те, що в одному з сіл району скоєно пограбування.

Зловмисник відібрав у жінки велосипед, яким вона їхала у своїх справах. У вказаний населений пункт одразу була направлена слідчо-оперативна група та дільничний інспектор, який обслуговує його.

В ході проведення бесіди з потерпілою з'ясувалося, що злочин стався ще п'ять днів тому і це вже друге за десять днів пограбування. Бідолашна, налякана постійними залякуваннями та знущаннями, жінка не наважувалася звернутися до правоохоронців по допомогу. Зловмисник - її колишній співмешканець, з яким вони прожили три роки, але розійшлися трохи більше ніж пів року тому, продовжує її тероризувати за знущатися. За свідченням свідків - односельців потерпілої, 22-річний чоловік не раз бив її, просто перестрівши на вулиці. А три тижні тому, коли 27-річна жінка йшла на роботу в нічну зміну, перестрів її на вулиці, силоміць заштовхав її до будинку свого родича, який на той момент був у від'їзді, і відібрав сережки, попередньо побивши та познущавшись над нею.

І знов жінка не наважилася звернутися до правоохоронців. Лише коли десять днів по тому цей покидьок знову напав на неї на вулиці села і відібрав велосипед, до міліції звернувся вже батько потерпілої.

В ході проведення оперативно-розшукових дій було встановлено, що цей нероба та розбишака тероризує не лише свою «колишню» а й усе село. За свідченнями односельчан, він не раз вже викрадав у них велосипеди. Але коли не встигав продати, селяни самі відбирали в нього своє викрадене майно, а до міліції так і не зверталися. А коли ж власник двоколісного не зразу виявляв пропажу - доводилося залишатися ні з чим.

Молодик - ніде не працюючий, раніше засуджений за браконьєрство, він днями і тижнями пропадав або в лісі або на Десні, займаючись водним або мисливським промислом. До речі, не завжди законним. Тому, щоб затримати зловмисника правоохоронцям довелося влаштовувати на нього засідку.

Під час спілкування із підозрюваним, чолов'яга визнав свою провину та дав правдиві свідчення. Зараз він перевіряється на причетність до інших аналогічних злочинів. За фактами пограбувань відкрите кримінальне провадження згідно ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України «грабіж», що передбачає покарання аж до позбавленням волі на строк до чотирьох років.

Досудове розслідування триває.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини