Фінінспектори Чернігівської області за 10 місяців 2014 року виявили фінансових порушень на 31,8 млн гривень
Протягом січня-жовтня 2014 року фахівцями Держфінінспекції в Чернігівській області виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 31,8 млн грн та забезпечено їх відшкодування на суму майже 15 млн гривень.
Загальна сума відшкодованих втрат складається з коштів, які в результаті контрольних дій надійшли до бюджетів, бюджетних установ, підприємств та організацій в сумі майже 5 млн грн., а також із відшкодувань і поновлень незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів в сумі 10 млн гривень.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.