Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 13:57:28

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

13.11.2014   10:16

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 12 листопада по 08 годину 13 листопада 2014 року

Пожежі: протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 3 в житловому секторі, 1 торфу та 2 сухої трави.

1. Пожежа торфу Козелецький район, біля с. Лошакова Гута О 09 год. 20 хв. сталася пожежа торфу на площі 200 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

2. Пожежа сухої трави Сосницький район, біля с. Гапишківка О 09 год. 30 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 4 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Улянівка О 15 год. 25 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 тис. кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі м. Щорс, вул. Лермонтова О 21 год. 05 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено підлогу, стіни та перекриття. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Пильня У 00 год. 19 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни та майно. Причина - необережність під час куріння господаря. Збиток - 7 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

6. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, провулок Шевченка У 00 год. 30 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 2 кв. м та електролічильник. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.


Інші повідомлення:

12.11.2014 року о 09 год. 40 хв. для надання допомоги працівникам Ніжинського МРВ УМВС України в Чернігівській області по відкриванню дверей квартири у м. Ніжин по вул. Редьківська залучалося відділення 16 ДПРЧ м. Ніжин (1 одиниця техніки, 5 чоловік особового складу).

13.11.2014 року станом на 06 год. 00 хв. відновлено в повному обсязі електропостачання 2 населених пунктів Менського району (с. Городище та с. Синявка, 1 дільниця ЛЕП - 10 кВ).

Останні новини Чернігівщини

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини