Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 07:12:26

Козелецький район: випалювання сухої трави призвело до пожежі у будівлі школи, що не експлуатується

12.11.2014   16:17

11 листопада о 12:15 до Служби порятунку «101» у Козелецькому районі надійшло повідомлення про загоряння сухої трави у с. Бірки.

За викликом до місця пригоди прибув державний пожежний підрозділ з смт Остер. На момент прибуття рятувальників поривами вітру вогонь по сухій траві швидко розповсюдився та перекинувся на поруч розташовану будівлю школи, що не експлуатується. Завдяки злагодженим та оперативним діям рятувальників о 12:55 пожежу було локалізовано, а о 15:30 – повністю ліквідовано та не допущено перекидання вогню на поряд розташовані житлові будинки.

Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи під час спалювання сухої трави та рослинності або кинутий в суху траву недопалок.

Управління ДСНС України у Чернігівській області звертається до населення з проханням бути вкрай обережними у поводженні з вогнем. Пам’ятайте, що за умов сухої погоди розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною пожежі.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини