Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 12:25:59

Міліція викрила банківських працівників, які використовували анкетні дані клієнтів у власних корисливих інтересах

12.11.2014   09:07

Співробітники сектору державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області виявили факт шахрайських дій з боку працівників одного з банків міста.

Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС звернувся 34-річний чоловік з заявою про те, що наприкінці серпня місяця поточного року працівники одного з банків міста, використовуючи його анкетні дані, здійснили оформлення кредиту на загальну суму понад 125 тис. грн.

В ході подальшої перевірки співробітники міліції встановили, що заявник в серпні місяці дійсно оформляв банківський кредит на купівлю побутової техніки в одному з магазинів побутової техніки. Потім же, отримавши більш вигіднішу пропозицію в іншому магазині, оформив там кредит і купив побутову техніку на досить значну суму. Оскільки ж в попередньому магазині він нічого не купував, чоловік вирішив, що його кредитна угода буде не дійсною (він лише надав свої паспортні дані). Свій же кредит чоловік погасив за кілька місяців. Але ж яке було його здивування, коли з'ясувалося, що банківські працівники попередню угоду не скасували, а, користуючись нею..., отримали собі побутову техніку.  

Як повідомив полковник міліції Володимир Рапута, в діях банківських працівників вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 статті 190 Кримінального кодексу України «шахрайство», що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини