Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 11:47:57

Городнянській район: виявили нові випадки захворювання африканською чумою

08.11.2014   08:20

04 листопада поблизу с. Володимирівка Городнянського району в лісовому масиві "Тесновка" працівниками лісового господарства було виявлено 14 трупів диких свиней.

Попередньо було встановлено факт захворювання тварин на африканську чуму. З метою проведення дослідження на підтвердження  інфекційної хвороби  був проведений відбір патматеріалу п'яти туш.
 
06 листопада цей діагноз було підтверджено експертним висновком Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

З огляду на це, проведено засідання надзвичайної  протиепізоотичної комісії при Городнянській РДА, на якій затверджено план заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання. Територію лісового масиву "Тесновка" оголошено неблагополучною щодо африканської чуми свиней,  та встановлено 3 км карантинну зону навколо місця виявлення із зоною захисту с. Володимирівка. Інші населені пункти Городнянського району визначено як пункти, які знаходяться в зоні нагляду. Вживаються заходи щодо недопущення поширення збудника захворювання за межі епізоотичного осередку та ліквідації хвороби.

Хворих тварин знищили шляхом спалювання.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.