Кримінальне провадження стосовно бойовика "ДНР" передано до суду
Управлінням СБ України в Чернігівській області завершено розслідування кримінального провадження, розпочатого стосовно громадянина України, який брав участь у збройному конфлікті на боці бойовиків так званої "ДНР".
21-річний чоловік був затриманий правоохоронцями в серпні ц. р. у м. Чернігові. У ході розслідування встановлено, що в травні 2014 року, перебуваючи у м. Торез Донецької області, він був залучений до терористичної організації "ДНР" де йому було присвоєно позивний "Рижий" та видано вогнепальну зброю.
Виконуючи завдання бойовиків, чоловік у складі озброєної групи найманців за грошову винагороду охороняв самопроголошеного "мера" В. Пономарьова та захоплене терористами приміщення міськвиконкому м. Слов'янська. Крім того, чергував на блокпостах та в окопах, контролював підходи сил антитерористичної операції, брав участь у бойових діях проти українських військових.
Під час затримання та обшуку у зловмисника було виявлено фотографії та посвідчення, котрі підтверджують його приналежність до терористів бандформування "ДНР".
Наразі матеріали кримінального провадження із затвердженим обвинувальним актом за ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній групі чи терористичній організації) Кримінального кодексу України скеровано до суду.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.