Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 20:59:23

У Чернігові пройшов практичний семінар з викладачами предмету «Захист Вітчизни»

07.11.2014   09:33

У Чернігові, на базі школи-ліцею №22, відбувся практичний семінар з військової підготовки з викладачами предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітніх закладів міста та Чернігівського району.

Організаторами заходу виступили Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат та управління освіти міської ради.

Інструктори на навчальних місцях, спираючись на власний бойовий досвід, провели з учасниками заходу заняття з тактичної, вогневої та інженерної підготовки, надали практичні настанови щодо надання першої медичної допомоги пораненому в бою та здійснення його евакуації.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки Чернігівського міського військового комісара підполковника Сергія Москальця сьогодні актуальною потребою є модернізація військово-патріотичного виховання та підвищення навчально-методичної підготовки вчителів «Захисту Вітчизни».

– Зважаючи на складну військово-політичну ситуацію в країні, покращення військової підготовки старшокласників середніх навчальних закладів стало нагальною потребою. Молодь повинна здобувати знання з військової справи, опановувати навички і вміння та бути готовою стати на захист своєї Батьківщини, – зазначив офіцер.

Сушинський Олег

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.