Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 липня, 23:15:32

Козелецькі міліціонери врятували обморожених мандрівників

27.01.2012   09:39

Ця історія розпочалася в Москві, де 30-річний заробітчанин Максим, який приїхав шукати кращої долі з Кишинева, познайомився з 28-річною Катериною, уродженкою підмосковного Подольська. Закохана пара вирішила відвідати родичів Максима в столиці Молдови. Задумали - поїхали, але мандрівка несподівано перервалася на кордоні.

Молдовські прикордонники не впустили дівчину в країну, оскільки в тієї не було закордонного паспорта. Довелося повертатися назад, але грошей на квитки не вистачило, тому добиралися з Могилева-Подільського до Києва  електричками. Далі планували автостопом дістатися білокам'яної, але тут знову втрутився його величність випадок - вдарили морози. Мандрівники дісталися селища Кіпті Козелецького району, які стоять на трасі Е-95, яку водії просто називають «московська» траса.

Вночі ніхто з далекобійників брати пасажирів не ризикнув, тому нещасні знайшли покинуте дворище і залізли погрітися на ніч у погріб. Пильні селяни як тільки побачили незнайомих людей у чужій господі, одразу зателефонували в міліцію. Прибула на місце слідчо-оперативна група підняла з погреба двох замерзлих пілігримів і привезла їх для перевірки в Козелецький райвідділ внутрішніх справ.

Там в теплому приміщенні правоохоронці опитували іноземців і надавали їм першу допомогу - напоїли гарячим чаєм, закутали в свої формені бушлати та усадили до батареї. Міліціонери одразу зрозуміли, що їх гості потребують кваліфікованої медичної допомоги, тому викликали «швидку», яка доставила пацієнтів до районної лікарні. Медики поставили їм діагноз «відмороження ступнів ніг», попереду - довге лікування. Медики кажуть, що завдяки вчасному надходженню пацієнтів у лікарню вони ще зможуть врятувати ноги молодих людей.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини