Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 20:39:28

У Чернігові працюють над Програмою підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

06.11.2014   09:43

У середу, 4 листопада в Чернігівській міській раді під головуванням першого заступника міського голови Миколи Миргородського та заступника міського голови - керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова відбулося засідання координаційної групи з питань надання допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям.

Координаційна група створена відповідно до розпорядження міського голови Олександра Соколова, з метою підвищення рівня соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей. До її складу увійшло 19 осіб - це керівники відділів та управлінь міської ради, керівництво районних рад, представник правоохоронних органів, військовий комісар Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату та командир військової частини А3120.

Під час засідання члени координаційної групи обговорили проект Програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей – мешканців м. Чернігова та запропоновані до неї заходи.

За словами Станіслава Віхрова, проект цієї Програми буде затверджуватись на найближчій черговій сесії міської ради, а зараз головна задача перед міською владою скоординувати дії всіх структурних підрозділів міської ради з підприємствами, установами та організаціями міста, а також благодійними, волонтерськими та релігійними організаціями, щоб забезпечити максимально ефективну допомогу учасникам АТО, членам їх сімей, а також сім’ям загиблих героїв.

Програма передбачає надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО та сім’ям загиблих, пільг на сплату за житлово-комунальні послуги, матеріальної, юридичної, психологічної допомоги, забезпечення потреб у медичному обслуговуванні та підтримання рівня здоров’я учасників АТО, а також вшанування пам’яті загиблих учасників АТО.

Учасники засідання висловили впевненість, що виконання визначених Програмою заходів, дасть можливість сім’ям отримати додаткові гарантії соціального захисту, поліпшить соціально-психологічний мікроклімат в родинах сімей загиблих та учасників АТО, а також сприятиме вирішенню інших побутових питань, які виникають у повсякденному житті.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.