Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:43:23

Голова Управління ДСНС в області перевірив, як живуть вимушені переселенці

06.11.2014   09:18

На початку тижня директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Григорій Марченко перевірив на Чернігівщині діяльність регіонального штабу стосовно соціального забезпечення в осінньо-зимовий період громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

ід час робочої поїздки Григорій Марченко зустрівся із заступником голови облдержадміністрації Костянтином Лубенцовим, який є першим заступником голови регіонального штабу та ознайомився  з роботою відповідних служб області. Також він побував у санаторії "Десна" Чернігівського району, де проживає 123 людини зі Сходу, серед яких 83 дитини, та санаторії "Остреч" у м. Мена, де проживає 62 людини, з них 8 пенсіонерів та 32 дитини. Григорій Марченко поспілкувався з керівництвом санаторіїв та його мешканцями, обговорив соціальні питання, з'ясував стан забезпечення продуктами харчування, одягом, медикаментами та речами першої необхідності, оглянув житлові кімнати та ознайомився з побутовими умовами.

"Ми вдячні Чернігівчанам за гостинність і не очікували такого чуйного відношення. Волонтери привезли нам теплий одяг, іграшки, речі першої необхідності. Діти ходять у садочок та школу. Створені гарні умови для проживання. Є гаряча вода, душ, в кімнатах тепло, гарне харчування, яке, до речі, дуже подобається дітям. З Чернігова кілька раз приїздили психологи обласного Управління ДСНС, проводили бесіди з нами та дітьми",  - розповіла мати 2-х дітей Тетяна, переселенка з Донеччини.

"Условия здесь нормальные, есть возможность жить и питаться. Местные люди оказали помощь, одели, обули, поскольку из Луганска мы сюда приехали в одних тапочках. Большое спасибо руководству, что оно нас обеспечивает всем необходимым. В комнатах тепло, всегда есть горячая вода. Если откровенно, то жаловаться не на что" - розповів Володимир Мілованов, переселенець із Луганська.

За підсумками робочої поїздки Григорій Марченко зазначив: "У закладах, створені належні умови для проживання вимушених переселенців, працюють системи опалення, люди забезпечені харчуванням. Побутові проблеми практично відсутні. Вирішуються питання щодо працевлаштування переселенців, відновлення і оформлення їхніх документів, продовження навчання студентів за кошти держбюджету, які перевелись із вишів Донецької та Луганської областей. Питання соціального забезпечення вирішуються регіональним штабом на належному рівні".

Останні новини Чернігівщини

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини