Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 01:33:35

Екологи ще раз просять жителів Чернігівської області не спалювати рослини та відходи

06.11.2014   08:46

Не зважаючи на прохання та роз'яснення Держекоінспекції у Чернігівській області, населення Чернігівщини масово продовжує спалювати суху рослинність та різні відходи, спричиняючи загрозу власному життю й наражаючи на небезпеку оточуючих людей.

Для оперативного реагування на виникнення аварій, пожеж та надзвичайних ситуацій іншого виду, Держекоінспекцією у Чернігівській області налагоджено співпрацю з представниками обласного Управління ДСНС у Чернігівській області та розроблено спільний план-заходів щодо попередження та усунення подібних ситуацій.

Прохання до жителів Чернігівщини! Дотримуйтеся вимог Законів України "Про охорону атмосферного повітря", "Про охорону навколишнього природного середовища"  та правил пожежної безпеки. Не спалюйте суху рослинність та різні відходи.

У випадку подібних порушень винні каратимуться, відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення накладенням адміністративного стягнення у розмірі від 170 до 340 гривень, а на посадових осіб - від 850 до 1190 грн.
За спалювання рослинності на територіях підприємств, установ, організацій і лікарняних закладів до адміністративної відповідальності притягуватимуться керівники відповідних закладів.

Головний спеціаліст зв'язку
з громадськістю та ЗМІ
Насінник К.В.

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини