Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 20:14:18

Несправні печі та недопалки – першопричини трагедій

26.01.2012   11:20Агенцiя

В зв’язку з різким зниженням температури ситуація з пожежами набула особливої гостроти.

Люди інтенсивно використовують прилади опалення, проте не завжди приділяють належну увагу їх справності та умовам безпечної експлуатації. Як результат, це часто спричиняє виникнення пожеж, які знищують майно, а іноді призводить до трагічних наслідків.

Також залишається напруженим стан із загибеллю людей на пожежах. З початку року вогонь забрав життя вже 10 осіб, 6 з них допустили необережність при палінні.

У с. Велика Загорівка Борзнянського району відсутність необхідної протипожежної розділки між димарем опалювальної печі та дерев’яним перекриттям будинку призвела до пожежі, внаслідок якої загинула 80-річна власниця оселі.

Куріння у ліжку призвело до загоряння житлового будинку по вул. Крилова у м. Ніжині. Від отруєння чадним димом загинув 44-річний син господарки оселі.

У зв’язку з цим, Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області застерігає: щоб лихо не прийшло до Вашої оселі, ретельно перевірте справність приладів опалення, не перекаляйте та не залишайте їх без нагляду. Слідкуйте, щоб в цегляній кладці печей і димарів не було тріщин. Також, не куріть у ліжку, бо засинаючи Ви не помітите, як з рук випаде недопалок і спричинить пожежу. Дбайте про власну безпеку!


Роман Храпатий, начальник прес-служби Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини