Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 12:11:52

Несправні печі та недопалки – першопричини трагедій

26.01.2012   11:20Агенцiя

В зв’язку з різким зниженням температури ситуація з пожежами набула особливої гостроти.

Люди інтенсивно використовують прилади опалення, проте не завжди приділяють належну увагу їх справності та умовам безпечної експлуатації. Як результат, це часто спричиняє виникнення пожеж, які знищують майно, а іноді призводить до трагічних наслідків.

Також залишається напруженим стан із загибеллю людей на пожежах. З початку року вогонь забрав життя вже 10 осіб, 6 з них допустили необережність при палінні.

У с. Велика Загорівка Борзнянського району відсутність необхідної протипожежної розділки між димарем опалювальної печі та дерев’яним перекриттям будинку призвела до пожежі, внаслідок якої загинула 80-річна власниця оселі.

Куріння у ліжку призвело до загоряння житлового будинку по вул. Крилова у м. Ніжині. Від отруєння чадним димом загинув 44-річний син господарки оселі.

У зв’язку з цим, Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області застерігає: щоб лихо не прийшло до Вашої оселі, ретельно перевірте справність приладів опалення, не перекаляйте та не залишайте їх без нагляду. Слідкуйте, щоб в цегляній кладці печей і димарів не було тріщин. Також, не куріть у ліжку, бо засинаючи Ви не помітите, як з рук випаде недопалок і спричинить пожежу. Дбайте про власну безпеку!


Роман Храпатий, начальник прес-служби Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову

"Математика важлива" - всеукраїнська конференція освітян у Чернігові 10:35

Педагоги з одинадцяти областей України зібралися в Чернігові для участі у науково-практичній STEM-конференції «Математика важлива».

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії

Звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік прийнятий на сесії 10:15

27 лютого на черговій 52 сесії Чернігівської міської ради 7 скликання депутати прийняли звіт про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік.