Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 23:46:40

На Чернігівщині "замінували" окружком № 207

27.10.2014   16:19Агенцiя

У Порошенка підозрюють, що у мінуванні сприяв основний конкурент їхнього кандидата – Ігор Рибаков.

З приміщення окружної виборчої комісії № 207 евакуюють людей через повідомлення про замінування. Про це повідомили в прес-службі кандидата по цьому округу від «Блоку Петра Порошенка» Анатолія Євлахова.

За даними прес-служби, «після оприлюднення результатів паралельного підрахунку голосів на підставі копій протоколів по 207 виборчому округу, згідно з якими перемогу з різницею в 601 голос отримує представник Блоку Петра Порошенка – Анатолій Євлахов, надійшла інформація, що ОВК заміновано».

«Міліція насильно виводить людей, в приміщенні окружної виборчої комісії залишають невідомих осіб. Є велика підозра, що це дії основного конкурента лідера паралельного підрахунку голосів Анатолія Євлахова - Ігоря Рибакова», - заявили в прес-службі.

Наразі, за данними офіційного сайту ЦВК на окрузі №207 підраховано лише 6,64% протоколів. Рибаков лідирує з результатом 47,64%, Євлахов – 34,05%.


http://tyzhden.ua/News/122284

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини