Правозахисниця б'є на сполох через масштабну пожежу торф'яних полів на Чернігівщині
Президент Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда-Україна" Катерина Левченко на своїй сторінці у соцмережі facebook оприлюднила фото горіння торф'яних полів у Чернігівській області.
"Ось так горить національне багатство Украіни - торф'яники Чернігівської області. Фото зроблено на великій відстані і тому не видно полум'я, яке вздовж розтягнулося більш ніж на сто метрів. Торф - тверде паливо, яке може заміняти газ та вугілля. Заміна, яка так необхідна для енергонезалежності Украіни. Якщо не погасять - може ще й загорітися і ліс, до якого рукою подати. Зацікавилася, що країні може дати торф.
Щорічно добувається більше 550 тисяч тонн в семи областях Украіни - Волинській, Рівненській, Житомирський, Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій та Хмельницький. В Чернігівській добивають більше 90 тисяч тонн щорічно.
Складно оцінити чи багато це, чи мало. Якщо хочемо бути незалежними, потрібно бути економними. Сподіваюсь, що районне управління МНС відреагує на наш виклик", - написала вона.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.