Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 23 жовтня по 08 годину 24 жовтня 2014 року
Надзвичайні ситуації та події
У період з 15 по 18.10.2014 до Сосницької ЦРЛ звернулося 7 людей (з них 1 дитина) з ознаками харчового отруєння. Всі вони вживали торт «Бісквітно – кремовий», що був придбаний в торгівельному закладі. В результаті цього, до інфекційного відділення Сосницької ЦРЛ госпіталізовано 5 осіб (з них 1 дитина), 2-є від госпіталізації відмовились.
За результатами бакобстеження хворих виділена Salm. Еnteritidis.
Станом на 06:00 24.10.2014 на лікуванні у інфекційному відділенні Сосницької ЦРЛ з діагнозом сальмонельоз перебуває 5 хворих (з них 1 дитина). Стан потерпілих середнього ступеню важкості.
Зареєстровано 6 пожеж, з них 3 у житловому секторі та 3 сухої трави. Загинуло 2 особи.
1. Пожежа в житловому секторі - м. Ніжин, вул. Халтуріна. - 23.10.2014 о 07:10 сталася пожежа приватного гаражу. Вогнем знищено домашні речі. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10 000 грн.
2. Пожежа сухої трави - Корюківський район, поблизу с. Верхолісся - О 13:15 на відкритій території сталася пожежа 0,5 га сухої трави площею. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
3. Пожежа сухої трави - Козелецький район, поблизу с. Шапіхи - О 16:30 на відкритій території сталася пожежа 12 га сухої трави. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи/
4. Пожежа сухої трави - Борзнянський район, поблизу с. Берестовець - О 19:20 на відкритій території сталася пожежа 0,5 га сухої трави. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
5. Пожежа в житловому секторі - Борзнянський район, с. Миколаївка - О 21:10 сталася пожежа приватного житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття, стіни та домашні речі. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн. На місці пожежі виявлені тіла 51-річної господарки та її 50-річного чоловіка.
6. Пожежа в житловому секторі - Щорський район, с. Рогізки - О 00:22 сталася пожежа приватного гаражу. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття, стіни та автомобіль ВАЗ 2107. Ймовірна причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 120 000 грн.
Виявлення та знищення ВНП
О 08:00 на відкритій території в с. Єньків Чернігівського району виявлено артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Великої Вітчизняної війни. О 14:30 групою піротехнічних робіт У ДСНС України у Чернігівській області даний снаряд знищено.
Інші повідомлення
О 22:15 у Чернігові в одному з багатоквартирних житлових будинків по вул. 50 років СРСР для надання допомоги 77-річній жінці, яка впала у власній квартирі та не могла самостійно підвестися, залучалося відділення ДПРЧ №1.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.