Чернігівщина: 7 людей захворіли на сальмонельоз, поласувавши тортом
У Чернігівській області після вживання торту захворіли на сальмонельоз 7 осіб. Про це повідомили у Головному управлінні Державно-епідеміологічної служби в області.
Згідно з повідомленням, у селищі Сосниця зафіксовано спалах сальмонельозу. Минулого тижня сталося отруєння кількох жителів селища після вживання торту "Бісквітно-кремового" (виробник ФОП із м. Городня), придбаного у магазині приватного підприємця смт. Сосниця. Він, у свою чергу, придбав торти на продовольчій базі Чернігова в іншого підприємця для подальшої реалізації.
Станом на середу, 22 жовтня, постраждало 7 осіб, в тому числі 1 дитина. Перебіг захворювання середньої тяжкості. В інфекційному відділенні Сосницької центральної районної лікарні перебувають 5 осіб (серед них одна дитина), від госпіталізації відмовились 2 хворих. Всім постраждалим призначено і проводиться курс лікування, за контактними особами встановлено медичний нагляд.
Держсанепідслужба в Чернігівській області у межах своєї компетенції проводить протиепідемічні заходи.
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression