Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 10:56:39

Прокуратурою виявлено незаконне відчуження об’єктів шляхом постановления судового рішення

22.10.2014   16:27

Моніторингом судових рішень, проведеним прокуратурою області, виявлено незаконну ухвалу Козівського райсуду Тернопільської області від 11.03.2014, якою затверджено мирову угоду та визнано право власності на цілісний майновий комплекс санаторію «Десна» в с. Ладинка Чернігівського району загальною вартістю понад 8 млн. грн. за фізичною особою.

Шляхом постановления незаконного судового рішення фізична особа намагалася привласнити майно, яке знаходиться за межами територіальної підсудності судів Тернопільської області.

За результатами вивчення матеріалів прокуратурою області ініційовано оскарження незаконного судового рішення. Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ 08.10.2014 вимоги прокуратури визнано правомірними.

У зв'язку з грубим порушенням норм процесуального права суддею місцевого суду при винесенні незаконної ухвали судом касаційної інстанції ініційовано питання про притягнення цього судді до дисциплінарної відповідальності.


Довідково:
Будівництво санаторію «Десна» розпочате в 1975 році за рахунок коштів колгоспів Чернігівської області. Продовжувалось у 1977-1988 роках за рахунок коштів централізованого фонду соціального страхування колгоспників, у 1996-2001 — за кошти Чорнобильського фонду.

 

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини