Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 липня, 03:11:57

У прокуратурі області створено робочу групу для сприяння учасникам АТО в отриманні землі у власність

22.10.2014   10:27

На сьогоднішній день на території області розпочато процедуру відведення у власність учасникам Антитерористичної операції на Сході України та членам їх сімей земельних ділянок.

Разом з тим, результати прокурорських перевірок свідчать, що розпорядники земель вже допустили непоодинокі порушення на цьому напрямку.

Прикладом цьому є надання Головним управлінням Держземагентства у області дозволів учасникам АТО на розроблення землевпорядної документації щодо відведення у власність земельних ділянок на території Улянівської сільської ради Чернігівського району за рахунок земель громадського пасовища без урахування інтересів територіальної громади. Це викликало масові протести селян.

Аби подібне не повторилося, з метою забезпечення законності та запобігання проявам корупції у цій сфері, прокуратурою області ініційовано створення міжвідомчої робочої групи зі здійснення контролю та нагляду за додержанням вимог законодавства при відведенні учасникам Антитерористичної операції на Сході України земельних ділянок. До складу робочої групи, крім працівників прокуратури області, увійшли також представники органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та контролю.

Робоча група створена як орган, що захищатиме інтереси учасників АТО і допомагатиме в реалізації їх прав.
У ході її роботи першочергово буде встановлено кількість осіб, які мають право на позачергове отримання землі, та площі вільних для цих потреб земельних ділянок.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19 13:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину вівторка 14 липня у Чернігівській області за минулу добу виявили чотири нові випадки інфікування коронавірусом. ПЛР-тест підтвердив захворювання у трьох жительок Прилуцького району та однієї жінки з Чернігова. Усі вони перебувають на госпіталізації у закладах охорони здоров’я.

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно

Завершити двотижневу самоізоляцію можна самостійно 12:45

Протягом чотирьох місяців на базі КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» ЧОР працює обласна «гаряча» телефонна лінія з протидії коронавірусній інфекції (0800507070).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 3 пожежі 12:37

За минулу добу підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 3 рази залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян та 1 на транспорті.

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну 12:31

У чернігівській школі №19 завершують капітальний ремонт басейну. Відкритий для учнів та учениць не лише цієї, а й сусідніх загальноосвітніх та спортивних шкіл, він може приймати для занять плаванням до 10 груп на добу.