Відвідувачі задоволені роботою центрів обслуговування платників на Чернігівщині
Підрозділи Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області у вересні провели анкетування серед 504 платників податків.
Відвідувачі Центрів обслуговування платників, що зверталися з метою подання звітності, отримання адміністративних, інформаційних послуг та за консультаціями, дали позитивну оцінку роботі центрів. Вони також зазначили, що податківці оперативно реагують на зауваження та пропозиції.
Як повідомили у відділі обслуговування платників податків, всі учасники анкетування помітили спрощення в отриманні послуг. Загалом відвідувачі залишили 8064 позитивні відповіді на поставлені запитання.
Скаржитися на неправомірні дії працівників центрів обслуговування платників та якість наданих ними послуг платникам, які опитані протягом вересня, не доводилося.
Респонденти задоволені електронними сервісами та наявністю зручних засобів для комунікації.
Останні новини Чернігівщини
Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01
Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.
Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56
З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.
20 березня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.