Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 11:35:33

Сільгоспвиробник оригінально віддячив державі за пільги – вкрав 2 мільйони податків

17.10.2014   06:38

До оперативників Головного управління ДФС у Чернігівській області надійшла інформація про сільгоспвиробника Чернігівського району. Необхідно було перевірити достовірність викладених фактів.

Як повідомив начальник штабу оперативного управління Олександр Ярошенко, за результатами перевірки встановлено, що підприємство-сільгоспвиробник застосовувало спеціальний режим оподаткування з податку на додану вартість. Отже, податкові зобов’язання, які у нього виникали, до бюджету не сплачувало, а залишало у своєму розпорядженні.

Разом з тим протягом 2013 - 2014 років були проведені неіснуючі господарські операції з реалізації кормів для птахів. Тобто, реально товар не постачався. Відтак сформований незаконний податковий кредит з ПДВ підприємствам інших регіонів України. Державі нанесені збитки на суму 2 мільйони гривень.

Слідчі ГУ ДФС у Чернігівській області розпочали кримінальне провадження за ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів). Нині триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14

Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.

Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали підозрюваного у незаконному збуті вибухівки 09:52

Поліція задокументувала факти збуту вибухової речовини (пластиду) 27-річним мешканцем Новгород-Сіверщини.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:36

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини