Головний лікар "погорів" на хабарі
Працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області затримали «на гарячому», при отриманні неправомірної вигоди в іноземній валюті, головного лікаря одного з провідних медичних закладів Чернігівщини.
Посадовця від медицини було затримано 15 жовтня в ході реалізації оперативно-слідчих дій в рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого Слідчим управлінням УМВС в області за ч. 3 ст. 368 КК України.
Як встановили працівники міліції, 39-річний головний лікар вирішив скористатися можливостями, які надавала йому посада, для підвищення особистих статків. Він вимагав і отримав неправомірну вигоду від фізичної особи-підприємця, який мав намір орендувати приміщення у даній лікарні для ведення господарської діяльності. Вартість своїх «послуг» з погодження договору оренди головлікар оцінив у певну суму в іноземній валюті.
В ході проведення слідчих дій предмет злочину (грошові кошти) було вилучено працівниками міліції.
На посадовця, який намагався збагатитися у протизаконний спосіб, очікує сувора відповідальність. Частина 3 статті 368 Кримінального кодексу України («одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище») передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
У січні-березні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 2,8 млрд гривень податків та зборів 11:58
До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-березень 2026 року надійшло 2,8 млрд грн від сплати податків і зборів, контроль за справлянням яких здійснюється податковими органами.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.