Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:37:21

Ніжинський район: тривають заходи з ліквідації наслідків захворювання свиней на африканську чуму

13.10.2014   13:52

10 жовтня в одному з приватних господарств у с. Крути Ніжинського району встановлено факт захворювання 1 голови свині на африканську чуму.

Наступного дня цей діагноз було підтверджено експертним висновком Київського державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

З огляду на це, проведено засідання надзвичайної  протиепізоотичної комісії при Ніжинській РДА, на якій затверджено план заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання. Територію с. Крути оголошено неблагополучною щодо африканської чуми свиней, встановлено 3 км карантинну зону навколо с. Крути із зоною захисту с. Поляна.
 
Вживаються заходи по недопущенню поширення збудника захворювання за межі епізоотичного осередку та ліквідації хвороби. Створено 6 робочих груп, до складу яких увійшли представники органів влади, ветеринари, рятувальники та правоохоронці.

Встановлено 3 карантинні ветеринарно-міліцейські пости на дорогах при в'їзді в с. Крути. Протягом 12 жовтня здійснено обхід 326 приватних господарств, в ході чого у населення вилучено 23 тварини та продукти забою 2-х тварин, яких о 21:50 утилізовано шляхом спалювання.

Станом на 13 жовтня тривають повторні обстеження дворів села Крути з метою виявлення і подальшої утилізації свиней.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ