Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:00:44

Джерела доходів населення області в І кварталі 2014 року

13.10.2014   09:04

Дані вибіркового обстеження домогосподарств Чернігівської області свідчать, що середньомісячні сукупні ресурси (доходи) одного домогосподарства в I кварталі 2014 р. складали 3886,9 грн., що на 4,5% більше порівняно з відповідним періодом 2013 р.

У середньому на одного члена домогосподарства еквівалентні сукупні доходи становили 2014 грн. на місяць, що в 1,7 раза перевищили рівень встановленого на цей період прожиткового мінімуму (1176 грн.).

Зменшилися, проте залишаються найвищими (2722,1 грн.) середньодушові сукупні ресурси киян, які в 1,3 раза перевищили аналогічний показник пересічного українця (2095 грн.). Найменш забезпеченими були жителі Тернопільської області (1710,8 грн.).

Основним джерелом доходів у бюджеті сім’ї області залишаються: оплата праці (42,2%) та пенсії (27,9%). Стипендії та соціальні допомоги (готівкові та безготівкові) складали 5,7% сімейного бюджету. Важливу роль продовжували відігравати доходи від особистого підсобного господарства, які складали 11,1% надходжень.

Значну частину (8,9%) займали допомога від родичів та інших осіб грошима та продуктами харчування, використані заощадження, позики, повернені домогосподарству борги, надходження від продажу нерухомості, особистого чи домашнього майна.
 

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ