Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 червня, 12:49:44

Ніжинською міжрайонною прокуратурою виявлено факт шахрайства з пенсією безвісно зниклого

13.10.2014   07:56Агенцiя

У травні цього року Ніжинською міжрайонною прокуратурою під час перевірки додержання вимог чинного законодавства в діяльності Управління Пенсійного фонду України в м. Ніжині та Ніжинському районі було встановлено, що в період з квітня 2004 року по травень 2014 року невідомі особи незаконно отримували кошти Пенсійного фонду України, що перераховувались на ім’я громадянина, з 2004 року безвісно зниклого.

Усього після зникнення пенсіонера з його рахунку знято понад 78 тис. грн.

За результатами перевірки зареєстроване кримінальне провадження та розпочате досудове розслідування.

Слідство встановило, що коштами незаконно користувалась дочка безвісно зниклого. Більше того, у 2011 році, коли закінчився строк дії банківської картки, вона через банківську установу надала до управління пенсійного фонду підроблену заяву нібито від імені батька. Згідно цієї заяви, сім років як зниклий чоловік просить перевести його пенсію на новий банківський рахунок.

На даний час цій громадянці оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 Кримінального кодексу України (шахрайство). Досудове розслідування знаходиться у стадії завершення.

 

За матеріалами Ніжинської міжрайонної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

У партії

У партії "Слуга Народу" призначили керівників обласних осередків. У Чернігівський - Павло Халімон 12:34

У політичній партії «Слуга Народу» призначили керівників обласних осередків у дев’яти регіонах України.

У росіянина на кордоні вилучили кортик

У росіянина на кордоні вилучили кортик 12:07

В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» на виїзд з України оформлявся легковий автомобіль «Фіат». В якості пасажира в ньому слідував 50-річний громадянин Росії.

Заробітна плата в області. ДОВІДКА

Заробітна плата в області. ДОВІДКА 11:32

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівської області у квітні 2020 року було зайнято майже 173 тис. штатних працівників. На оплату їхньої праці спрямовано 1503 млн.грн. Номінальна заробітна плата в розрахунку на одного штатного працівника становила 8697 грн (в Україні – 10430 грн), що на 5,8% більше, ніж у квітні 2019 року.

Школярам – про філармонійний центр

Школярам – про філармонійний центр 11:27

Група школярів чернігівської школи «МудрАнгелики» - це вже хор? Виявляється, хор, якщо є буквально п’ять хвилин часу і досвідчений педагог.

Що таке ГІС? І яке відношення ця абревіатура має до роботи органів державної виконавчої влади?

Що таке ГІС? І яке відношення ця абревіатура має до роботи органів державної виконавчої влади? 11:01

Про ці та інші питання йшлося під час дистанційного навчання «Застосування геоінформаційних систем в роботі органів державної влади».