Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 08:29:57

Директор інтернату пустив "наліво" 180 тонн вугілля

13.10.2014   07:54

На Чернігівщині, внаслідок підробки документів директором інтернату, до закладу так і не дійшло 180 тонн вугілля для опалення.

В ході оперативно-профілактичного відпрацювання області співробітниками сектору Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Прилуцького міськвідділу міліції виявлений факт підробки документів виконуючим обов'язки директора школи-інтернату.

Посадовець у серпні 2014 року з метою незаконного перерахування коштів державного бюджету в сумі близько 166 тисяч гривень на користь приватного підприємства, підробив видаткову накладну стосовно отримання 180 тонн вугілля, яке насправді до школи не надійшло.

В подальшому підроблений документ був наданий до Державної казначейської служби, на підставі чого з державного бюджету було незаконно перераховано зазначені кошти.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України («службове підроблення»), карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ