Рука допомоги дітям із сімей вимушених переселенців із зони АТО
Як відомо, чужої біди не буває. Мабуть, саме вміння згуртовуватись у найскладніший час і об’єднувати свої зусилля заради досягнення спільної мети допомагає вистояти Україні у цей нелегкий час.
До такої єдиної думки прийшли працівники Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва, його вихованці та їх батьки. Знаючи, як потрібна зараз будь-яка допомога нашим співгромадянам, які прибули з районів проведення АТО, вся велика і дружня родина Палацу активно взяла участь у благодійній акції «Допоможемо дітям разом».
Акція, яку ініціювали педагоги закладу, була спрямована на збір теплих речей для переселенців з Донецької та Луганської областей. І варто відзначити, що байдужим до долі співвітчизників у Палаці дітей та юнацтва не залишився ніхто.
Днями команда волонтерів закладу вирушила до санаторію«Десна» в селі Ладинка Чернігівського району, де проживають вимушені переселенці зі сходу України. Вихованці гуртка «Господарочка» власноруч випікали домашні солодощі, які разом з теплим одягом передали мешканцям санаторію. Культорганізатори підготували цікаву ігрову програму для дітей молодшого віку. Малеча весело повторювали танцювальні рухи за Карлсоном та Кнопочкою, які завітали до них у гості.
Під керівництвом досвідчених майстрів гуртків декоративно-прикладного відділу діти навчилися виготовляти вітальні листівки за допомогою техніки квілінг та виліпили веселих мишенят із солоного тіста.
Кожен учасник акції залишив частинку свого серця у Ладинці. Маємо надію, що час, проведений з представниками Палацу дітей та юнацтва, приніс справжню радість малечі та надовго залишиться у їх пам’яті приємними спогадами і незабутніми враженнями.
Управління освіти і науки облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.